Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w sobotnie popołudnie (7.07) w Mrągowie. Na jednej z głównych ulic miasta kierowca ciężarówki potrącił 87-latkę, która przechodziła przez jednię w miejscu niedozwolonym. Kobieta zmarła w wyniku odniesionych obrażeń.

W sobotę, 7 lipca, w godzinach popołudniowych oficer dyżurny mrągowskiej policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, które miało miejsce na jednej z głównych ulic miasta. Na miejsce zdarzenia pojechali policjanci, którzy ustalili, że 87-letnia mieszkanka Mrągowa, przechodząc przez ulicę w miejscu niedozwolonym, została potracona przez samochód ciężarowy - betoniarkę, która wyjeżdżała z placu budowy. Niestety, kobieta zmarła w wyniku odniesionych obrażeń.

Funkcjonariusze przesłuchali świadków zdarzenia i rozpytali osoby mające jakąkolwiek zwiedzę na temat wypadku. Ponadto zabezpieczyli i wykonali oględziny miejsca zdarzenia. Droga na kilka godzin była wyłączona z ruchu. Policja zorganizowała objazdy innymi ulicami miasta. Mrągowska policja wyjaśnia okoliczności tego wypadku.