Pod koniec maja w centrum Olsztyna niedaleko basenu przy ul. Głowackiego znaleziono ciało mężczyzny. W wyniku policyjnego śledztwa ustalono, że emeryt nie zmarł z przyczyn naturalnych, ale został brutalnie zamordowany. Osoby posiadające istotne informacje dotyczące tego przestępstwa proszone są o kontakt z Policją.

We wtorek 29 maja w Olsztynie w pobliżu krytej pływalni przy ul.Głowackiego doszło do brutalnego zabójstwa 89-letniego emeryta mieszkańca Olsztyna.

Policja i Prokuratura nieustannie prowadzą czynności zmierzające do ustalenia sprawcy zbrodni. W prowadzonym śledztwie powołanych zostało wielu biegłych z różnych dziedzin, m.in. z zakresu badania śladów biologicznych, śladów zapachowych pozostawionych przez sprawcę na miejscu zdarzenia, śladów działania użytego przez sprawcę narzędzia zbrodni.

Zweryfikowanych jest już kilka wersji śledczych i aktualnie organy ścigania uzyskały niezwykle istotne informacje, które mogą przyczynić się do szybkiego ujęcia sprawcy.

Osoby posiadające istotne informacje dotyczące tego przestępstwa proszone są o kontakt z Komendą Wojewódzką Policji lub najbliższą jednostką Policji.