Meble Wójcik Elbląg wygrywają po raz czwarty w tym sezonie. Tym razem podopieczni Jacka Będzikowskiego we własnej hali pokonali zespół Piotrkowianina Piotrków Trybunalski 27:20 (15:8).

Elblążanie lepiej weszli w mecz i po skutecznych atakach oraz doskonałej postawie w bramce Sebastiana Rama schodzili na przerwę z 7 bramkami przewagi. Meblarze wygrywali 15:8. W pierwszej połowie piotrkowianie mieli trzy rzuty karne i ani razu nie znaleźli sposobu na bramkarza meblarzy Sebastiana Rama.

Chłopcy naprawdę bardzo mi dzisiaj pomogli. Ja również, mówiąc nieskromnie, zaprezentowałem się bardzo dobrze, co mnie cieszy – mówi Sebastian Ram, Meble Wójcik Elbląg.

Cieszy również wynik końcowy zwłaszcza, że w drugiej połowie do głosu doszli goście z Piotrkowa i zniwelowali przewagę do 3 bramek. Elblążanie wytrzymali jednak próbę nerwów i ostatecznie wygrali mecz 27:20.

Kolejne spotkanie elblążanie zagrają na wyjeździe w sobotę, 24 lutego. Przeciwnikiem Wybrzeże Gdańsk.