Szampańskie, galowe koncerty z muzyką musicalową, filmową oraz klasyczną w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej. W programie ostatnich koncertów w 2017 roku znajdziemy m.in. takie kompozycje jak: I Wanna Dance with Somebody, I’ll Be There, Skyfall, MyHeart Will Go On, Feeling Good, The Way We Were, Wilkommen, Już nie zapomnisz mnie, Diana, To świt, to zmrok, Na orbicie serc, Taniec wampirów. Tradycyjnie pojawią się również najsłynniejsze walce i polki rodziny Straussów. Wraz orkiestrą symfoniczną Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej pod dyrekcją Piotra Sułkowskiego wystąpią Malwina Kusior i Jan Bzdawka.

Malwina Kusior od 2005 roku jest solistką Teatru Muzycznego „Roma”. W swoim dorobku posiada m.in. główną rolę Sary w musicalu Taniec wampirów, główną rolę Królowej Aby w musicalu Akademia pana Kleksa, rolę Eponine, w musicalu Les Miserables (Nędznicy), rolę kobiecą Liny Lamont w musicalu Deszczowa piosenka, rolę Lisy w musicalu Mamma Mia (wszystkie role w Teatrze Muzycznym Roma) oraz w 2017 roku rolę Miss Pinky w najnowszej produkcji Romy Piloci. W 2011 roku ukazała się jej debiutancka, popowo-rokowa solowa płyta pt. Przeznaczenie.

Jan Bzdawka jest aktorem teatralno-musicalowym oraz wokalistą. Solista Teatru Muzycznego Roma (od 1998 r.), gdzie zagrał główne role w następujących musicalach: Prezes w musicalu Piloci, Harry Brycht w Mama Mia, Cośmy Brown - Deszczowa piosenka, Enjorlase w musicalu Les Miserables, Chagal - Taniec Wampirów, Bobby Child Crazy for you, Doody w Greace, Alojzy Bąbel w Akademii Pana Kleksa, Thuy w Miss Saigon, Nomax w Pięciu Braci Moe. Jego recital Świat według Bzdawki otworzył działalność nowej sceny kameralnej w Teatrze Roma. Występował gościnnie w teatrach - jako: Józef w musicalu Józef i cudowny płaszcz snów w technikolorze - Teatr Powszechny w Radomiu, Nick Piazza i Schlomo w Fame – Teatr Komedia, Bertold Brecht w spektaklu Biedny B.B. – Teatr Syrena. Ponadto występował w Teatrze Studio Buffo w spektaklach: Wieczór Włoski, Panna Tutli Putli, Ukochany kraj. Artysta jest dwukrotnym laureatem Konkursu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Nagrał album Na ekranie życia pod kierownictwem muzycznym Krzysztofa Herdzina. Otrzymał nagrodę aktorską za rolę w spektaklu Młodzi, którzy kochają na festiwalu Teatrów Ogródkowych. Zagrał też główne role w filmach Macieja Dejczera To musisz być Ty, Krzysztofa Langa Klątwa skarbu Inków.