Ełccy policjanci poszukują 20-letniego Huberta Haponika. Mężczyzna ostatni raz widziany był w poniedziałek, 2 października w Ełku. Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie, proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 997 lub osobisty z najbliższą jednostką policji.

Hubert Haponik ma 20 lat, mierzy 169 cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. Ma krótkie, proste, ciemnobrązowe włosy. Mężczyzna nosi okulary w czarnych oprawkach.

W dniu zaginięcia 20-latek prawdopodobnie ubrany był w czarną bluzę z kapturem z napisem na piersi „eleven”, czarne spodnie dresowe oraz czarną czapkę z daszkiem. Mógł mieć też ze sobą czarny plecak.

Ostatni kontakt z zaginionym rodzina miała w poniedziałek, 2 października. Od tego czasu mężczyzna nie pojawił się w mieszkaniu, nie nawiązał żadnego kontaktu z bliskimi, ma wyłączony telefon. Ostatni raz Hubert Haponik widziany był w Ełku.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie, proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem 997, 87 621 82 00 lub osobisty z najbliższą jednostką policji.