Zderzenie dwóch pojazdów na trasie Ełk-Wiśniowo Ełckie. Z miejsca wypadku uciekli kierowca i pasażer BMW. Mężczyźni byli pijani. W drugim rozbitym aucie została zakleszczona kobieta.

W sobotę 7 października przed godziną 23.00 na trasie Ełk-Wiśniowo Ełckie doszło do zderzenia dwóch samochodów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że stało się to podczas wymijania. Kierująca fordem zjechała na lewą stronę drogi, wpadła do rowu i uderzyła w drzewo. Drugi pojazd, BMW też zjechał na lewe pobocze i uderzył czołowo w drzewo. Kierowca i pasażer uciekli nie udzielając pomocy poszkodowanej. Kobieta była zakleszczona w samochodzie.

Przybyli na miejsce strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu, żeby uwolnić ją z auta. 21-latka trafiła do szpitala z obrażeniami głowy i obojczyka.

36-letni kierowca i 26-letni pasażer zostali zatrzymani w mieszkaniu już po godzinie od zdarzenia. Obaj mężczyźni byli pod wpływem alkoholu. Kierowca odmówił poddania się badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, dlatego została mu pobrana krew do dalszych badań. Pojazdy został zabezpieczone do dalszych czynności na policyjnym parkingu.