Trwają poszukiwania 29-letniego Daniela Rydzewskiego, mieszkańca Ełku, który zaginął 4 lipca. Od czasu zgłoszenia jego zaginięcia przez rodzinę, policjanci prowadzą czynności poszukiwawcze, jednak miejsce jego pobytu pozostaje nieznane. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem 997 lub osobisty z najbliższą jednostką policji.

Daniel Rydzewski mierzy około 170 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała i ma krótkie, ciemne blond włosy. Ostatni kontakt z zaginionym rodzina miała 4 lipca. Od tego czasu mężczyzna nie pojawił się w mieszkaniu i nie nawiązał żadnego kontaktu z bliskimi.

W dniu zaginięcia mężczyzna prawdopodobnie miał na sobie szare spodnie dresowe, białą koszulkę z wizerunkiem męskiej twarzy, czarną bluzę dresową, ciemne sportowe buty oraz czarny plecak.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem 997, 87 621 82 00 lub osobisty z najbliższą jednostką policji.