Paulina Zachoszcz z Kormorana Olsztyn najlepszą pływaczką zawodów Grand Prix Polski rozegranych w Warszawie. Niewiele brakowało, by klasyfikacji generalnej na podium stanęła inna olsztyńska zawodniczka – Justyna Burska. Kolejne zawody cyklu odbędą się w dniach 8-9 kwietnia w Lublinie.

Paulina Zachoszcz najlepiej popłynęła na 200 metrów stylem klasycznym. Druga była na 50 i 100 metrów. Dzięki temu wygrała klasyfikację generalną pań. Tuż za podium w tej klasyfikacji znalazła się Juastyna Burska. Zawodniczka olsztyńskiego AZS UWM wygrała wyścigi na 800 i 400 metrów stylem dowolnym. W klasyfikacji ogólnej kobiet była czwarta, ale okazała się najlepszą kraulistką zawodów.

W rywalizacji mężczyzn najwyżej z olsztynian był Krzysztof Pielowski, który uplasował się na 10. pozycji.