Poznaliśmy Kobiety Sukcesu 2017. Nagroda przyznawana jest od 19 lat w trzech województwach. Jak mówią organizatorzy, niezależnie od tego, gdzie organizowana jest gala, wszystkie łączy jedno - ciężki wybór, bo do plebiscytu zgłaszane są naprawdę niesamowite przedstawicielki płci pięknej.

Podczas Gali Kobieta Sukcesu - jak co roku - nagradzano kobiety za ich wewnętrzne piękno i działalność, w której się spełniają. Ich dokonana nie rzadko, poza zapewnieniem sobie sukcesu, przyczyniły się do polepszenia życia innych. Główną laureatką wyłonioną przez kapitułę została Teresa Kocbach, dyrektor Hospicjum w Olsztynie, prezes Olsztyńskiego Stowarzyszenia Hospicyjnego ,,Palium”.

Najwięcej głosów internautów zdobyła Ewa Kowerzanów-Luto, prezes Stowarzyszenia Rodzin, Opiekunów i Przyjaciół Osób z zespołem Downa ,,Strzał w 10” w Olsztynie.

W zacnym gronie dziesięciu „Kobiet sukcesu” znalazła się też Joanna Warecha, szefowa programu regionalnego TVP3 Olsztyn, która od lat działa na rzecz mieszkańców z małych miejscowości: — Od momentu, kiedy opuściłam rodzinny dom, walczę o przywrócenie godności mieszkańcom byłych państwowych gospodarstw rolnych. Uważam, że jest to temat zapomniany, pomijany i 27 lat nowej Polski to chyba odpowiedni czas, by się o tych ludzi upomnieć.

Jak dzień to i noc. Jak woda, to ogień, Jak kobieta, to mężczyzna. W tym roku w gronie laureatek stanął profesor Wojciech Maksymowicz. Współzałożyciel Kliniki Budzik dla Dorosłych w Olsztynie otrzymał nagrodę „Duża buźka”.

Podczas Gali Kobieta Sukcesu 2017 wyróżnienie odebrały także: Małgorzata Ofierska, Elżbieta Lenkiewicz, Halina Cieśla, Natalia Żyro, Bogumiła Brewka, Monika Kaczmarek, Anna Puszcz i Katarzyna Dąbrowska.